A szeretet türelmes

2016. december 25., címkék: ceglédi gyermekotthon, mrsz, karácsony

A Magyar Református Szeretetszolgálat Molnár Mária Református Fogyatékos Ápoló-Gondozó Otthonának karácsonyi ünnepségén jártunk.

A gyerekek nem szegregálnak

2014. május 17., címkék: ceglédi gyermekotthon, Szeretethíd, diakónia, szeretethíd

A szentmártonkátai Székely József Református Általános Iskola elsős osztályából kilenc apróság és szüleik, tanáraik látogatták meg a ceglédi Molnár Mária Református Fogyatékos Ápoló-Gondozó Otthont.

Diakóniai Karácsony a Molnár Mária Református Otthonban Cegléden

2011. december 16., címkék: 2011, zsinati elnökség, ifjúsági misszió, karácsony, diakónia, ceglédi gyermekotthon

A Diakóniai Karácsony alkalmából a Magyarországi Református Egyház Zsinatának Elnöksége és meghívott vendégek 2011. december 14-én együtt ünnepeltek a ceglédi Molnár Mária Református Gyermekotthon lakóival. A különleges ünnepi alkalmon Czibere Károly szeretetszolgálati irodavezető és Dr. Szentesi Andrásné intézményvezető fogadták a vendégeket. A munkatársak énekszóval köszöntötték az ünnepségre érkezőket.